Regie:
Peter TimmScenario:
Thomas SpringerCamera:
Achim PoulheimActeurs:
Maria Ehrich, Irm Hermann, Christine Neubauer, Martin Lindow, Hans-Laurin Beyerling, Gary Lewis, Peter Schneider, Aurel Manthei, Kai Ivo Baulitz (meer)Streaming (1)
Acteurs
Maria Ehrich
Duitsland
Beste films:
Ku'damm 56 (2016) (serie)
Ku'damm 59 (2018) (serie)
Das Adlon. Eine Familiensaga (2013) (serie) - acteur, a.b.
Irm Hermann
Duitse Rijk
Beste films:
Der Zauberberg (1982)
Berlin Alexanderplatz (1980) (serie)
Angst essen Seele auf (1974)
Christine Neubauer
West-Duitsland
Beste films:
Sotto il cielo di Roma (2010) (Tv-film)
Der kalte Himmel (2011) (serie)
Gottes mächtige Dienerin (2011) (Tv-film)
Martin Lindow
West-Duitsland
Beste films:
Praxis mit Meerblick (2017) (serie)
Polizeiruf 110 (1971) (serie)
Tatort (1970) (serie)
Hans-Laurin Beyerling
Duitsland
Beste films:
Operation Valkyrie (2004) (Tv-film)
Die Wolke (2006)
Mijn kleine broer is een hondje (2004)
Gary Lewis
Groot Brittanië
Beste films:
Billy Elliot (2000)
Prime Suspect: The Final Act (2006) (Tv-film)
Trautmann (2018)
Peter Schneider
Oost-Duitsland
Beste films:
Der Baader Meinhof Komplex (2008)
Systemsprenger (2019)
Berlin Calling (2008)
Aurel Manthei
West-Duitsland
Beste films:
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (Tv-film)
About A Girl (2014)
Harter Brocken - Der Waffendeal (2021) (Tv-film)
Kai Ivo Baulitz
West-Duitsland
Beste films:
Das Leben der Anderen (2006)
Ballon (2018)
Lauf Junge lauf (2013)
Brigitte Janner
Beste films:
Manta - Der Film (1991)
23 (1998)
Aus einem deutschen Leben (1977)
Arved Birnbaum
Oost-Duitsland
Beste films:
Neger, Neger, Schornsteinfeger (2006) (Tv-film)
Die Ermittler: Nur für den Dienstgebrauch (2016) (Tv-film)
Emmas Glück (2006)
Thomas Gimbel
West-Duitsland
Beste films:
Der Krieger und die Kaiserin (2000)
Turbo & Tacho (2013) (Tv-film)
Vier gegen die Bank (2016)
Moritz Führmann
West-Duitsland
Beste films:
Deutschstunde (2019)
Mackie Messer - Brechts Dreigroschenfilm (2018)
Harter Brocken - Der Waffendeal (2021) (Tv-film)
Ingolf Lück
West-Duitsland
Beste films:
Michael Günther
Duitse Rijk
Beste films:
De moordenaars zijn onder ons (1946)
Mijn kleine broer is een hondje (2004)
Nikolai Mohr
Duitsland
Beste films:
Deutschstunde (2019)
Tatort (1970) (serie)
Ein starkes Team (1994) (serie)
Thomas Bieberstein
Beste films:
Ellen Ten Damme
Nederland
Beste films:
Fickende Fische (2002)
Dalziel and Pascoe (1996) (serie)
Interview (2003)
Christof Wackernagel
West-Duitsland
Beste films:
The Nasty Girl (1990)
Lammbock - Alles in Handarbeit (2001)
Tätowierung (1967)
Norbert Heisterkamp
West-Duitsland
Beste films:
Rembrandt (1999)
Tatort (1970) (serie)
7 Zwerge - Männer allein im Wald (2004)