Ubojnaja sila - Season 3 (2001) (Seizoen)
Acteurs
Konstantin Khabenskiy
Sovjet-Unie
De beste series:
Gibel imperii (2005) (serie)
Admiral (2009) (serie)
Metod (2015) (serie)
Andrey Fedortsov
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Evgeniy Ganelin
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Sergey Koshonin
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Viktor Kostetskiy
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Georgiy Shtil
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Yevgeniy Leonov-Gladyshev
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Semyon Strugachyov
Sovjet-Unie
De beste series:
Gibel imperii (2005) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Master i Margarita (2005) (serie)
Aleksandr Tyutryumov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Yan Tsapnik
Sovjet-Unie
De beste series:
Metod (2015) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Trigger (2018) (serie)
Oleg Andreev
Oost-Duitsland
De beste series:
Specnaz (2002) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksandr Karpukhov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Erik Keniya
De beste series:
Trockij (2017) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Roman Pavlushev
De beste series:
Ladoga (2014) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Dmitriy Poddubnyy
Sovjet-Unie
De beste series:
Interny (2010) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Master i Margarita (2005) (serie)
Sergey Mardar
De beste series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Anna Banshchikova
Sovjet-Unie
De beste series:
Jekatěrina (2014) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Dmitriy Fyodorov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Yuliya Rudina
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Sergey Murzin
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)