Regie:
Jitka NěmcováCamera:
Juraj ŠajmovičActeurs:
Vlastimil Brodský, Miloš Kopecký, Martin Růžek, Gabriela Vránová, Stella Zázvorková, Jiří Strach, Oldřich Vízner, Ondřej Vetchý, Miroslav Donutil (meer)Afleveringen(5)
-
Zázraky u rabína (E01)
-
Kavárna Daubner (E02)
-
Cestou do synagogy (E03)
-
Vlakem na Vídeň (E04)
-
Abychom zdrávi byli (E05)
Acteurs
Otakar Brousek st.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Česká soda (1993) (serie)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Byli jednou dva písaři (1972) (serie) - verteller
Jana Štěpánková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Taková normální rodinka (1971) (serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Z hříček o královnách (1994) (serie)
Marian Labuda
Eerste Slowaakse Republiek
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (serie)
Sedem statočných budíkov (1975) (serie)
Uršula Kluková
Duitse Rijk
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Nemocnice na kraji města (1977) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Josef Kemr
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Byli jednou dva písaři (1972) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
Jan Lajbl
De beste series:
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serie)
Tomáš Krejčíř
Tsjechoslowakije
De beste series:
Napoléon (2002) (serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serie)
Arrowsmith (1997) (serie)
Jana Synková
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Saturnin (1994) (serie)
Křeček v noční košili (1987) (serie)
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Jan Přeučil
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Josef Nedorost
Tsjechoslowakije
De beste series:
Oběti (1999) (serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serie)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (serie)
Jaroslav Šmíd
Tsjechoslowakije
De beste series:
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Černí andělé (2001) (serie)
Stanislava Jachnická
Tsjechoslowakije
De beste series:
Chlap (2022) (serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serie)
Soukromé pasti (2008) (serie)
Ondřej Kepka
Tsjechoslowakije
Tomáš Trapl
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serie)
Vraždy v kruhu (2015) (serie)
Roman Skamene
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Pustina (2016) (serie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Jan Hartl
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Břetislav Rychlík
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobré ráno, Brno! (2023) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serie)
Miroslava Pleštilová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serie)
Zdeněk Mahdal
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tři králové (1998) (serie) - verteller
Přísahám a slibuji (1990) (serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serie)
Bronislav Poloczek
Polen
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Arabela (1980) (serie)