Regie:
Jaroslav DudekScenario:
Jaroslav DudekCamera:
Adolf NavaraMuziek:
Ivan ŘezáčActeurs:
Jiří Němeček, Jana Štěpánková, Rudolf Deyl ml., Václav Lohniský, Miloš Willig, Jan Skopeček, Zdeněk Martínek, Věra Tichánková, Hana Davidová, Pavla Maršálková, Emil Rohan, Karel Urbánek (meer)Acteurs
Jiří Němeček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rozčarovaní (1982) (Tv-film)
Lokis (1986) (Tv-film)
Waterloo (1967) (Tv-film)
Jana Štěpánková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Přišel na večeři (1981) (toneelregistratie)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Na útěku (2012) (toneelregistratie)
Rudolf Deyl ml.
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Dobrý voják Švejk (1956)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Václav Lohniský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Miloš Willig
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Uit berekening (1968) (serie)
Údolí včel (1967)
Jan Skopeček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Zdeněk Martínek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobrý voják Švejk (1956)
Poslušně hlásím (1957)
Zlatí úhoři (1979) (Tv-film)
Věra Tichánková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Smrt si říká Engelchen (1963)
Hana Davidová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Díky za každé nové ráno (1994)
Slečna Rajka (1978) (Tv-film)
Pavla Maršálková
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Tv-film)
Ostře sledované vlaky (1966)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Emil Rohan
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Smrt si říká Engelchen (1963)
Věc Makropulos (1970) (toneelregistratie)
Čest a sláva (1968)
Karel Urbánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Věc Makropulos (1970) (toneelregistratie)
Egyptologové (1974) (Tv-film)
Muži jdou v tmě (1975) (Tv-film)
Zdeněk Kutil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Všichni dobří rodáci (1968)
Poslušně hlásím (1957)
Karel Hlušička
Tsjechoslowakije
Beste films:
Uit berekening (1968) (serie)
Dobrý voják Švejk (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Tv-film)
Jan Faltýnek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
S tebou mě baví svět (1982)
Naděje (1963)
Arnošt Faltýnek
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Dobrý voják Švejk (1956)
Atentát (1964)
Věc Makropulos (1970) (toneelregistratie)
Miloš Rozhoň
Beste films:
Uit berekening (1968) (serie)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Popel a hvězdy (1990) (Tv-film)
Věra Koktová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobrý voják Švejk (1956)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Ghetto Terezin (1948)
Světla Amortová
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
O věcech nadpřirozených (1958)
Morálka paní Dulské (1958)
Ošklivá slečna (1959)
Ladislav Šimek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Poslední dopis (1973) (Tv-film)
Skřivánci na niti (1969)