Druhý dech
Regie:
Hynek BočanScenario:
Ivo PelantCamera:
Ivan ŠlapetaMuziek:
Karel SvobodaActeurs:
Josef Abrhám, Ivana Chýlková, Vladimír Kratina, Naďa Konvalinková, Jiří Strach, Jiřina Bohdalová, Miloslav Štibich, Marek Vašut, Veronika Žilková, Pavel Kuneš, Barbora Straková, Petr Čepek (meer)Acteurs
Hana Brejchová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Zlá krev (1986) (serie)
Cirkus Humberto (1988) (serie)
Hana Militká
Tsjechoslowakije
De beste series:
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Dlouhá míle (1989) (serie)
Wolfgang A. Mozart (1991) (serie)
Eva Řepíková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Sanitka (1984) (serie)
Petr Turek
De beste series:
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Druhý dech (1988) (serie)
Zdeněk Srstka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Česká soda (1993) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Záhada hlavolamu (1969) (serie)
Marcela Martínková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Křeček v noční košili (1987) (serie)
Rozsudek (1970) (serie)
Bohumila Dolejšová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Dlouhá míle (1989) (serie)
Jindřich Hinke
Tsjechoslowakije
De beste series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Povídky malostranské (1984) (serie)
Zlá krev (1986) (serie)
Blanka Lormanová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Martina Menšíková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Tři králové (1998) (serie)
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Jana Viščaková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Návštěvníci (1983) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Létající Čestmír (1983) (serie)
Kateřina Pindejová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
České století (2013) (serie)
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Marie Reisnerová
De beste series:
Druhý dech (1988) (serie)
Ladislav Goral
Eerste Slowaakse Republiek
De beste series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Doktor z vejminku (1982) (serie)
Miloš Vávra
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serie)
Karel Bělohradský
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Zdeňka Sajfertová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Gagman (1987) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Zlá krev (1986) (serie)
Helena Bártlová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Druhý dech (1988) (serie)
Hugo Kaminský
Oostenrijk-Hongarije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Tisícročná včela (1983) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Rudolf Jelínek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)