Artiesten:
Libor Bouček (presentator), Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný, Jakub Prachař, Marta Jandová, Richard Genzer, Adéla Gondíková (meer)Artiesten
Libor Bouček (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Karel Svoboda 80 (2018) (concert) - presentator
Královny popu na Karlštejně (2023) (concert) - presentator
Nejslavnější české muzikály (2020) (concert) - presentator
Ondřej Gregor Brzobohatý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Setkání s hvězdou (2011) (serie)
Zakázaný člověk (2009) (Tv-film)
Petra Nesvačilová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Protektor (2009)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Nevinné lži (2013) (serie)
Miloš Pokorný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nestyda (2008)
Líbáš jako ďábel (2012)
Ten, kdo tě miloval (2018)
Jakub Prachař
Tsjechoslowakije
Beste films:
Revival (2013)
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Marta Jandová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
V slepých uličkách (2015) (concert)
Richard Genzer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Dívka na koštěti (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concert)
Adéla Gondíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Klauni a vlastenci (1991) (Tv-film)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (serie)
Sara Sandeva
Macedonië
Beste films:
Po čem muži touží (2018)
Čertoviny (2017)
Vánoční příběh (2022)
Petr Švancara
Tsjechoslowakije
Igor Chmela
Tsjechoslowakije
Beste films:
Oblomov (2002) (toneelregistratie)
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
David Gránský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Čertoviny (2017)
Špindl (2017)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serie)
Lucie Benešová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Povodeň (2005) (Tv-film)
Tři Alberti a slečna Matylda (1994) (Tv-film)
Blázni a děvčátka (1989)
Eva Perkausová
Tsjechië
Beste films:
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Modelky s.r.o. (2014)
Kameňák 4 (2013)
Jana Kolesárová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Konec velkých prázdnin (1996) (serie)
Radek Banga
Tsjechoslowakije
Štefan Margita
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pocta Haně Zagorové (2024) (concert)
Vánoční koncert Hany Zagorové (2000) (concert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (concert)
Ladislav Zibura
Tsjechoslowakije